Jdi na obsah Jdi na menu
 


UBYTOVÁNÍ

ObrazekSan Benedetto nabízí obrovskou škálu ubytovacích zařízení. Široká nabídka hotelů, rezidencí, ubytoven uspokojí náročné i nenáročné klienty. Pro milovníky kempování jsou zde turistické kepmy, pro cestovatele ubytovací kapacity Bad&Breakfast a pro nejnáročnější i možnost pronajmutí „domu na prázdniny“.

Pro větší přehlednost nabízím ubytovací zařízení rozdělená podle kategorií a stupně výbavy.

Hotely

Rezidence

Bad&Breakfast

Kempy

PLÁŽE A PLÁŽOVÉ AKTIVITY

Velké písečné pozvolna se do moře svžující pláže zdobené mnoha palmami  jsou pěknou dominantou této rekeační lokality. Nabídka jejich využití je velmi široká. Určiji ji ocení rodiny s malými dětmi, pro milovníky plážových sportů je zde spousta místa na petanque, frisbee, za poplatek je k dispozici rekreační hřiště na plážový volejbal.

ObrazekSpousta lidí ocení možnost pronajatí plážového lehátka, pokud tato služba není započtena ve šlužbách ubytovacího zařízení. Vše je na domluvě se správci ubytovacího zařízení. Ti většinou za mírný poplatek nebo tržu v baru rádi poskytnou lehátko se slunečníkem. Lehátko je "vaše" až do jeho opuštění. Přes poledne na něm stačí nechat ručník a odpoledne se na něm mužete dále slunit.

Za příznivého počasí nabízí spoustu aktivit i provozovatelé vodních sportů. Počínaje jízdou na banánu, matraci, plachtěním za člunem na padáku, pronájem vodního skútru aj.